BLOG

Dlouhá zima, žádné slunce, nízké teploty,hromadění stresu, nedostatek spánku a nadmíra práce způsobí, že naše pleť nese viditelné známky únavy. Navíc smog, umělé osvětlení, všudypřítomná klimatizace, suchý vzduch, modrésvětlo z obrazovky telefonu nebo notebooku a šedá,smutná krajina za oknem. Pleť se stává nažloutlou,unavenou, mdlou a suchou.Často,...

Krásné fialové sklo je navrženo tak, aby chránilo obsah výrobků před běžným světlem a udrželo jej déle čerstvé a účinné.

Certifikát "Cruelty Free" udělovaný globální organizací bojující za práva zvířat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), je udělován značkám,které v praxi vykonávají své obchodní aktivity,přičemž respektují život a důstojnost zvířat.

Jaké používáte ve Vaší domácnosti mýdlo? Tuhé čí tekuté? Podle čeho si jej vybíráte? Máte svoje oblíbené, nebo stále rádi objevujete něco nového? Zajímá Vás složení? Vůně? Preferujete spíše mýdla z recyklovatelného obalu, nebo ty designové? V našem článku Vám ukážeme, že tuhá mýdla mají spoustu výhod a přitom mohou i dobře vypadat.