NÁŠ PŘÍBĚH


Jsme DVĚ. Dvě srdce, dvě vášně, dvě ženské energie. Jeden zdroj.

Láska k přírodě a neustálé fascinování její silou.

Vytvořili jsme naši manufakturu, abychom společně objevovali, tvořili a sdíleli.

Lovem originální recepty jsou založeny na starodávných znalostech bylinkářů a alchymistů, starých tradicích a tajných schopnostech šeptů a šamanů. Využíváme znalostí botaniků a zkušeností vlastních. Hledáme perfektní spojení a řešení. Objevujeme nové možnosti a učíme se. Věříme ve velkou a neomezenou sílu přírody. Z úcty k sobě a ke svému tělu chceme pokožce poskytnout tu nejlepší výživu. Proto jsme s potěšením z rozmanitosti a bohatství přírody uzavírali přírodní ingredience z celého světa do sklenic a lahví.

Kůže je dokonalým spojením s vnějším světem a zrcadlem duše zároveň. Poskytuje informace o duševní nerovnováze, stresu, stavu vnitřních orgánů a stravovacích návycích. Kůže je úžasný a fenomenální orgán, největší orgán, který máme k dispozici, a proto je tak důležité, čím ho krmíme a jaké přísady absorbuje.

Dáme Vám naši ručně vyrobenou a pečlivě zabalenou kosmetiku Lovem a věříme, že díky ní bude Vaše tělo v dokonalé harmonii krásy a zdraví. Lovem znamená kosmetika, kterou používáme samy, kterou používají naše rodiny, příbuzní a přátelé, bez níž by naše výroba neexistovala, nebyla by to Lovem. Děkuji❤

Podělte se o dobro. Sdílejte Lovem ❤

Magda a Ewa 

NAŠE FOLOZOFIEVěříme, že úplné zdraví a dokonalá pohoda jsou možné pouze tehdy, když jsou srdce, mysl a tělo v dokonalé harmonii.  ❤ Ideální kosmetikou je pohyb, dobré myšlenky, čistý vzduch a zdravé jídlo.                                                                 ❤ Perfektní kosmetikou je zdravý spánek a radost ze stráveného času s příbuznými a přáteli.                                     ❤ Perfektní kosmetika je vědomým stvořením Vašeho života a krásných vášní.                                                             ❤ Perfektní kosmetikou je péče o sebe a ostatní lidi.                                                                                                               ❤ Dokonalá kosmetika je láska ke světu a péče o Zemi.                                                                                                         ❤ Dokonalá kosmetika hledá krásu a hledá štěstí v malých gestech a prchavých okamžicích.                                         ❤ Dokonalá kosmetika je naplnění, rozkoš a láska.                                                                                                                   ❤ Je to vděčnost, dávat a brát.                                                                                                                                                 ❤ Dokonalou kosmetikou je také pečlivě vybraný elixír vyrobený z cenných bylin, rostlinných výtažků, za studena lisovaných olejů, másla a rostlinných hydrolátů, užívaných v souladu s potřebami pokožky.                                         ❤ Věříme, že méně je více. Na kvalitě záleží. Synergie. Kouzlo. Akce.

ETIKA


Nejlepší kosmetika, kterou na pokožku aplikujeme je ta, která funguje na všech úrovních, aniž by narušila přirozené potřeby pokožky, ale podporuje ji pouze při opravných procesech, obnově a regeneraci. 

Díky tomu je pokožka vyživená, zářivá a zdravá. Proto v kosmetice nepoužíváme zbytečná plniva a zbytečné přísady. Nepřidáváme umělá barviva, silikony, ftaláty, parabeny, kolíky, sls a ropné deriváty. Kosmetické kompozice jsou dobře promyšlené a jejich receptury jsou navrženy tak, aby byly nezbytné a koncentrované. Nedáváme mnoho ingrediencí v minimálním a nesmyslném množství, což je pěkný doplněk štítku a nedělá to vaší pokožce nic dobrého. Pro zlepšení konzistence krému nepoužíváme běžnou vodu, silné konzervační látky ani zbytečné přísady. Nepřidáváme umělé vůně a éterické oleje používáme pouze tam, kde mají potřebný terapeutický účinek. 

Na zvířatech netestujeme naši kosmetiku ani použité suroviny. Ingredience pocházejí od spolehlivých dodavatelů a většinou z ekologického zemědělství. Jsou získávány s ohledem na životní prostředí a s ohledem na práci lidí. V každé fázi výroby se snažíme Zemi ublížit co nejméně. 

Balíme naši kosmetiku do tmavého biofotonického skla Miron se speciálními ochrannými vlastnostmi, které lze znovu použít. Z bezpečnostních důvodů používáme velmi jemné konzervační látky schválené společností Cosmos / Ecocert v nejnižším povoleném množství. Kosmetika se vyrábí ručně v malých dávkách a je dobré ji skladovat v chladničce. Každý z našich produktů má odpovídající výzkum, testování a posouzení bezpečnosti a je registrován u CPNP. Kosmetika se vyrábí v naší krásné laboratoři v souladu se zásadami správné výrobní praxe (GMP). V každé fázi výroby se snažíme Zemi ublížit co nejméně.  

BIOFOTONICKÉ SKLO

Známé jako MIRON sklo. 

JE NEJLEPŠÍ OCHRANOU HODNOTNÉHO OBSAHU KOSMETIKY LOVEM.

Krásné fialové sklo je navrženo tak, aby chránilo obsah výrobků před běžným světlem a udrželo jej déle čerstvé a účinné.

Umožňuje pronikání infračervených a UVA paprsků a zároveň chrání před škodlivým viditelným světlem.

Výběr byl pro nás obzvláště důležitý, protože do skleněných obalů vkládáme ty nejkvalitnější přírodní produkty.

Biofotonické sklo je ekologické, 100% recyklovatelné a opakovaně použitelné.

Zabraňuje ztrátě biofotonů a je jediným sklem, o kterém je známo, že poskytuje ochranu a zajišťuje zachování vůně, barvy, bioenergie a dalších vlastností produktu.